Hakkımızda

shape

Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi

Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi
Sağlık hizmetlerinde değişmekte olan bütün koşullara ve yeniliklere öncülük eden Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi dünyada üroloji alanında kaliteli ve güvenilir gelişmiş olan bütün cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

Merkezimiz Üroloji alanındaki tüm hastalıkların tanı ve tedavisi konusunda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Üroloji polikliniği bünyesinde muayene ve tetkiklerin yanısıra yetişkin ve çocuk hastaların ESWL (Böbrek Taş Kırma) tedavileri gerçekleştirilmektedir. ESWL seansları standart yöntemle veya ağrısız bir şekilde sedasyon altında yapılmaktadır. Çocuk hastaların taşları ağrısız ve güvenli bir şekilde gerek ESWL gerekse de cerrahi yöntemlerle tedavi edilmektedir.

Merkezin ameliyathanesinde açık ve kapalı tüm girişimsel işlemler yapılmaktadır. Ameliyathanenin teknik donanımı özellikle minimal girişimsel işlemler gerçekleştirilmek üzere yapılandırılmıştır. Bu sayede işlemler sonrası ağrı vb. yakınmalar klasik yöntemlere göre çok az olmakta, iyileşme saatler içerisinde gerçekleşmekte ve hastane kalışı gerektirmemektedir.

Üroloji alanındaki tüm hastalıklar: Taş hastalıkları, Ürolojik Kanserler, Prostat hastalıkları, Erkek cinsel fonksiyon bozuklukları, Kadın Ürolojisi ve Nöroüroloji ile ilgili tüm sorunlar güncel üroloji teknolojileri kullanılarak tedavi edilmektedir. Amacımız, tıbbi etik değerler doğrultusunda, gelişmiş sağlık teknolojisi ve konusunda deneyimli sağlık personeli aracılığıyla çağdaş bir anlayışla üroloji tedavilerini ve girişimsel işlemlerini gerçekleştirmektir. Merkezimiz SGK anlaşmalı bir kuruluş olup hasta muayene ve tedavi işlemleri sevke gerek olmadan yapılmaktadır.

Tüm muayene, ESWL (Böbrek Taş Kırma) ve Merkezde yapılacak ameliyatlar için SGK ve özel sigortalar geçerli olmaktadır. 

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 18:00
 • Salı
  08:00 - 18:00
 • Çarşamba
  08:00 - 18:00
 • Perşembe
  08:00 - 18:00
 • Cuma
  08:00 - 18:00
 • Cumartesi
  09:00 - 18:00
 • Pazar
  Kapalı
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi
Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi gerçek hasta deneyimlerine dayanır.

Sibel K.

Tedavi sonrası benimle çok ilgilendiler, korona zamanlarında hastanenin yanından bile geçmeye korkarken bu korkumu Damla Tıp Merkezi sayesinde yendim. Korona önlemleri ile beraber tedavilerime hızlı bir şekilde başlandı. Böbreğimde bulunan farklı cinsteki taşı kırmak için lazer tedavisine başladık. Profesyonel uzman doktorlar ve hemşirelere kendimi emanet ettiğim için çok şanslıyım diyebilirim. Kısa sürede tedavim sonuç verdi ve bu böbrek taşı ağrısından hızlıca kurtuldum. Hasta haklarına çok önem veriyorlar, benim gibi pimpirikli bir kişiye çok iyi davrandılar.

Mutlu Yurtsever

Sol tarafımdaki dayanılmaz ağrı şikayetiyle doktora gittim. Böbreklerimde biriken taşlardan dolayı bu ağrıyı çektiğimi söyledi. Daha önceden böyle bir ağrı hiç yaşamadım, Allah düşmanımın başına bile vermesin. Sonrasında internette araştırmalar yaparak telefon görüşmeleri sağlayıp Damla Tıp Merkezini buldum. Murat Bey, tedavi öncesinde planlama yaptı filmler çekildi benimle birebir ilgilendiler. Acısız ve çok kolay bir şekilde tedavimi tamamladım. Şükürler olsun çok memnun kaldım.

Fatma Hasanoğlu

Böbrek ağrılarım beni Eskişehirden evimden edip buralara getirdi. Muayene olmak için Damla Tıp Merkezine geldim, bende yorumlara bakarak gelmiş ve iyi ki gelmişim. Gerek doktorlar, gerek hemşireler benimle ilgilendiler. Sanki kendi şehrimdeymiş gibi bana çok ilgi gösterdiler. Tedaviye başlamadan önce Murat Bey ile birebir görüşerek neler yapılacağını, hangi aşamalardan geçeceğimden bahsetti. Bütün korkularım gitti, lazer tedavisiyle böbrek taşlarından kurtuldum.

Mustafa Tunç

Çok büyük bir ağrı ile uyandım, gün içerisinde çok az sıvı tükettiğimden dolayı böbreklerimde oluşan taşlar beni gün içerisinde çok rahatsız ediyor. Sabahları yatakta kıvranarak uyanıyordum. Damla Tıp Merkezi ile iletişime geçerek tedavime başlanıldı. Tedavi sonrasında sürekli kontrole giderek böbrek taşı derdinden kurtuldum. Çalışanlar güler yüzlü ve oldukça ilgililer. Kendilerine her ne kadar çok teşekkür etsem bile az kalır. Ulaşımı kolay bir yerde, tavsiye ederim.

Cevriye Yılmaz

Lazer tedavisinden aşırı çok korkuyordum, sağ böbrek ağrısı şikayetiyle Damla Tıp Merkezini aradım. Benimle çok iyi ilgilendiler, hemen tedaviye başlamadık bunun öncesinde doğal yöntemler ile böbrek taşı kırma tedavisini sundular. Sonrasında ise Murat Bey’in kontrolü altında lazer taş kırma tedavisine başladık. Çok memnun kaldım, öncesinde üzerimde aşırı korku ve stres vardı. Daha önceden yaşamadığım bir tecrübeydi, böbrek ağrısından kurtuldum.
shape1

20

Yılın Deneyimi

2354

Mutlu Hastalar

99

Tecrübeli Doktor

125

Toplam Polinik
shape1
Faq Image

Sıkça Sorulan Sorular

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bizimle iletişime geçmek için 0212 664 42 48 - 0212 626 26 00 nolu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Böbrek Taşı İçin Tahlil Yapılıyor Mu?

Evet, merkezimizde tedavi öncesi taşınızın büyüklüğü - cinsi hesaplanarak tedavi öncesi tahliller yapılmaktadır. Sonrasında böbrek taşı kırma işlemleri yapılmaktadır.

Taş Kırma Esnasında Ağrı Oluyor Mu?

Hayır, ESWL şok dalga litotripsi yüksek frekanslı ses dalgalarıyla taş böbrek taşlarınızı ağrısız ve acısız olarak yok ediyoruz.

SGK Anlaşması Var Mı?

Evet, hastanemizde SGK ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Hangi Saatler Arası Hizmet Veriyorsunuz?

Hafta içi 09:00 - 23:00 arası hizmet vermekteyiz, Cumartesi günü 09:00 - 23:00 arası hizmet vermekteyiz.

Sizi Arayalım

Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi
Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.