HAKKIMIZDA

Merkezimiz Üroloji alanındaki tüm hastalıkların tanı ve  tedavisi konusunda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.  

Üroloji polikliniği bünyesinde muayene ve tetkiklerin yanısıra  yetişkin ve çocuk hastaların ESWL (Böbrek Taş Kırma) tedavileri gerçekleştirilmektedir. ESWL seansları standart yöntemle veya ağrısız bir şekilde sedasyon altında yapılmaktadır.  

Çocuk hastaların taşları ağrısız ve güvenli bir şekilde gerek ESWL gerekse de cerrahi yöntemlerle tedavi edilmektedir.

Merkezin ameliyathanesinde açık ve kapalı tüm girişimsel işlemler  yapılmaktadır. Ameliyathanenin teknik donanımı özellikle minimal girişimsel işlemler gerçekleştirilmek üzere yapılandırılmıştır. Bu sayede işlemler sonrası ağrı vb. yakınmalar klasik yöntemlere göre çok az olmakta, iyileşme saatler içerisinde gerçekleşmekte ve hastane kalışı gerektirmemektedir.

Üroloji alanındaki tüm hastalıklar: Taş hastalıkları, Ürolojik Kanserler, Prostat hastalıkları, Erkek cinsel fonksiyon bozuklukları, Kadın Ürolojisi ve Nöroüroloji  ile ilgili tüm sorunlar güncel üroloji  teknolojileri kullanılarak tedavi edilmektedir.

Amacımız, tıbbi etik değerler doğrultusunda, gelişmiş sağlık teknolojisi ve konusunda deneyimli sağlık personeli aracılığıyla çağdaş bir anlayışla  üroloji tedavilerini ve girişimsel işlemlerini gerçekleştirmektir.

Merkezimiz SGK anlaşmalı bir kuruluş olup hasta muayene ve tedavi işlemleri sevke gerek olmadan  yapılmaktadır.

Tüm muayene, ESWL (Böbrek Taş Kırma) ve Merkezde yapılacak ameliyatlar için SGK ve özel sigortalar geçerli olmaktadır.